IOGKF Romania

Forum www.iogkf.ro okinawan goju-ryu karate-do
 
AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiti | 
 

 Cupa Contact - 11 decembrie 2011 - Clasament

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Adriana. Lambrea
Moderator


Mesaje : 29
Data de inscriere : 30/12/2009
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Cupa Contact - 11 decembrie 2011 - Clasament   Dum Dec 18, 2011 11:54 pm

CUPA CONTACT 11 decembrie 2011– CLASAMENT
KATA INDIVIDUAL - MASCULIN – 8_ 9 ANI ( + 7 KYU)
LOCUL 1 – POPOVICI ODHINN
LOCUL 2 – MITU STEFAN
LOCUL 3 – FLOREA VLAD
LOCUL 3 – COJOCARU ANDREI
MENTIUNE: RADU LUCIAN; GRAMA VICENTIU; KOCAK ALI; ILIE PATRIC; IORDACHE EDUARD
KATA – MASCULIN – 10 - 11 ANI ( 8-7 KYU)
LOCUL 1 – STATE NICOLAS
LOCUL 2 – SCOBICI ANDREI
LOCUL 3 – PETRESCU BOGDAN
LOCUL 3 – VLAD CRISTIAN

KATA MASCULIN – 10 _ 11 ANI (+6 KYU)
LOCUL 1 – ILIE RAZVAN
LOCUL 2 – IORDACHE GABRIEL
LOCUL 3 – GOLUMBEANU MIHAI
LOCUL 3 – BADICEANU MIHAI
MENTIUNE: BACANU VLAD; TRAILESCU IOAN; IONESCU RADU; PICA TUDOR

KATA MASCULIN – 12_13 ani
LOCUL 1 – LAMBREA ANDREI
LOCUL 2 – DINU MARIUS
LOCUL 3 – MOINESCU MIHAI
LOCUL 3 – POPA GEORGE
KATA MASCULIN 14- 15 ANI
LOCUL 1 – GOLUMBEANU BOGDAN
LOCUL 2 – DITU RAZVAN
LOCUL 3 – POPA CONSTANTIN
KATA FEMININ 8 – 9 ANI
LOCUL 1 – DOBREA ALINA
LOCUL 2 – CUCU ANDREEA
LOCUL 3 – MOINESCU ADELA
LOCUL 3 – BULEARCA ALEXANDRA
MENTIUNE: CUCU ALEXANDRA

KATA FEMININ 10 -11 ANI (7 KYU)
LOCUL 1 – ICHIM ALICE
LOCUL 2 – DRAGUT ALINA
LOCUL 3 – TANASE ALEXANDRA
KATA FEMININ 10 – 11 ANI ( 6 – 5 KYU)
LOCUL 1 – DOBRESCU MADALINA
LOCUL 2 – SEIFERT ANDREEA
LOCUL 3 – CRISTACHE ALEXANDRA
LOCUL 3 – MITU IOANA
KATA FEMININ 12 -13 ANI
LOCUL 1 – OPREA ANDREEA
LOCUL 2 – DOBRA ANDREEA
LOCUL 3 – PETRE DIANA
LOCUL 3 – RIZEA IASMINA
KUMITE WKF – masculin 8 – 9 ani ( grupa 1)
LOCUL 1 – IORDACHE EDUARD
LOCUL 2 – BALANESCU ANDREI
LOCUL 3 – ILIE PATRIC
LOCUL 3 – COJOCARU ANDREI
KUMITE WKF – masculin 8 – 9 ani ( grupa 2)
LOCUL 1 – PETRE MARIO
LOCUL 2 – KOCAK ALI
LOCUL 3 – RADU LUCIAN
LOCUL 3 – POPOVICI ODHINN
KUMITE WKF – masculin 10 -11 ani ( grupa 1)
LOCUL 1 – GOLUMBEANU MIHAI
LOCUL 2 – IORDACHE GABRIEL
LOCUL 3 – BADICEANU MIHAI
LOCUL 3 – PETRESCU BOGDAN
MENTIUNE: DINU STEFAN; ROJISTEANU VLAD; VLAD CRISTIAN; CAPRARU MIHAI; IONESCU RADU

KUMITE WKF – masculin 10 -11 ani ( grupa 2)
LOCUL 1 – ILIE RAZVAN
LOCUL 2 – TRAILESCU IOAN
LOCUL 3 – SCOBICI ANDREI
LOCUL 3 – PETRE ALEXANDRU
MENTIUNE: VLANTOIU BOGDAN; BACANU VLAD; GAVRILA VLAD

KUMITE WKF – masculin 12 -13 ani
LOCUL 1 – LAMBREA ANDREI
LOCUL 2 – MARIN CRISTIAN
LOCUL 3 – DINU MARIUS
LOCUL 3 – UNGUREANU ANDREI
MENTIUNE: POPA GEORGE; NEAGU VLAD

KUMITE WKF – masculin 14 -15 ani
LOCUL 1 – DITU RAZVAN
LOCUL 2 – POPA CONSTANTIN
LOCUL 3 – NEGUT VLAD

KUMITE WKF – masculin 16 - 17 ani
LOCUL 1 – MIHALACHE CRISTIAN
LOCUL 2 – RIZEA ANDREI
LOCUL 3 – GALATANU ALEXANDRU
LOCUL 3 – GHEBARU NICOLAE
KUMITE WKF – feminin 8 - 9 ani
LOCUL 1 – DOBREA ALINA
LOCUL 2 – CUCU ANDREEA
LOCUL 3 – CUCU ALEXANDRA
LOCUL 3 – BULEARCA ALEXANDRA
MENTIUNE: MOINESCU ADELA

KUMITE WKF – feminin 10 - 11 ani
LOCUL 1 – DOBRESCU MADALINA
LOCUL 2 – ICHIM ALICE
LOCUL 3 – CRISTACHE ALEXANDRA
LOCUL 3 – SEIFERT ANDREEA
KUMITE WKF – feminin 12 -13 ani
LOCUL 1 – DOBREA ANDREEA
LOCUL 2 – OPREA ANDREEA
LOCUL 3 – PETRE DIANA
KUMITE SHOBU IPPON – masculin 8 -9 ani (- 30 KG)
LOCUL 1 – BALANESCU ANDREI
LOCUL 2 – IORDACHE EDUARD
LOCUL 3 – ILIE PATRIC
LOCUL 3 – FLOREA VLAD
MENTIUNE: COJOCARU ANDREI; DITU TUDOR; GRAMA VICENTIU;

KUMITE SHOBU IPPON – masculin 8 -9 ani (+ 30 KG)
LOCUL 1 – PETRE MARIO
LOCUL 2 – KOCAK ALI
LOCUL 3 – POPOVICI ODHIN
LOCUL 3 – RADU LUCIAN
KUMITE SHOBU IPPON – masculin 10 - 11 ani (- 35 KG)
LOCUL 1 - GOLUMBEANU MIHAI
LOCUL 2 – PETRESCU BOGDAN
LOCUL 3 – IONESCU RADU
LOCUL 3 – CAPRARU MIHAI
MENTIUNE: DINU STEFAN; PICA TUDOR; ROJISTEANU VLAD; AVAM ALEXANDRU

KUMITE SHOBU IPPON – masculin 10 - 11 ani (+ 35 KG)
LOCUL 1 – TRAILESCU IOAN
LOCUL 2 – GAVRILA VLAD
LOCUL 3 – IORDACHE GABRIEL
LOCUL 3 – BADICEANU MIHAI
MENTIUNE: BACANU VLAD; ILIE RAZVAN

KUMITE SHOBU IPPON – masculin 12 -13 ani (-42 KG)
LOCUL 1 – LAMBREA ANDREI
LOCUL 2 – UNGUREANU ANDREI
LOCUL 3 – MARIN CRISTIAN
LOCUL 3 – MOINESCU MIHAI
KUMITE SHOBU IPPON – masculin 12 - 13 ani (+ 42 KG)
LOCUL 1 – POPA GEORGE
LOCUL 2 – DINU MARIUS
LOCUL 3 – NEAGU VLAD
KUMITE SHOBU IPPON – masculin 14 -15 ANI
LOCUL 1 – DITU RAZVAN
LOCUL 2 – NEGUT VLAD

KUMITE SHOBU IPPON – masculin 16 -17 ANI
LOCUL 1 – MIHALACHE CRISTIAN
LOCUL 2 – GALATANU ALEXANDRU
LOCUL 3 – GHEBARU NICOLAE
LOCUL 3 - RIZEA ANDREI
KUMITE SHOBU IPPON – feminin 8 - 9 ani
LOCUL 1 – CUCU ALEXANDRA
LOCUL 2 – CUCU ANDREEA
LOCUL 3 – BULEARCA ALEXANDRA
KUMITE SHOBU IPPON – feminin 12 -13 ANI
LOCUL 1 – DOBRA ANDREEA
LOCUL 2 – OPREA ANDREEA
LOCUL 3 – PETRE DIANA

KUMITE MAKIWARA – masculin 6 -7 ANI
LOCUL 1 – CRISTESCU RAZVAN
LOCUL 2 – RAPEANU MIHAI
LOCUL 3 – DORESCU ANDREI
LOCUL 3 - PICA SEBASTIAN
MENTIUNE: PARASCHIVA TEODOR; ROTOLI LUCA; MIHAESCU ALEXANDRU.

KUMITE MAKIWARA – masculin 8 -9 ani (10 -8 KYU)
LOCUL 1 – LICA OCTAVIAN
LOCUL 2 – TANASE FLAVIUS
LOCUL 3 – DINCA MARIUS
LOCUL 3 - DITU TUDOR
MENTIUNE: CIUCA ANDREI; MARICA IONUT

KUMITE MAKIWARA – masculin 8 -9 ani (+ 7KYU)
LOCUL 1 – GRAMA VICENTIU
LOCUL 2 – POPOVICI ODHINN
LOCUL 3 – KOCAK ALI
LOCUL 3 - RADU LUCIAN; MITU STEFAN
KUMITE MAKIWARA – masculin 10 -11 ANI
LOCUL 1 – IONESCU RADU
LOCUL 2 – MIHALACHE ANDREI
LOCUL 3 – PICA TUDOR
LOCUL 3 - PETRESCU BOGDAN
MENTIUNE: STROE DARIUS; ROJISTEANU VLAD

KUMITE MAKIWARA – feminin 8 -9 ANI
LOCUL 1 – CUCU ANDREEA
LOCUL 2 – BULEARCA ALEXANDRA
LOCUL 3 – BUZARIN IRINA
LOCUL 3 - SEIFERT MARIA
MENTIUNE: MOINESCU ADELA; FLOREA ALINDA; GRAMA CELIA; CUCU ALEXANDRA

KUMITE MAKIWARA – feminin 11 - 12 ANI
LOCUL 1 – SEIFERT ANDREEA
LOCUL 2 – CRISTACHE ALEXANDRA
LOCUL 3 – COSTACHE CORNELIA
LOCUL 3 - RIZEA IASMINA
JOC TEHNIC –masculin – 5 ani (timp obtinut)
LOCUL 1 – DOBRESCU ANDREI
LOCUL 2 – BOROS ANDREI

JOC TEHNIC –masculin – 6 ani
LOCUL 1 – MIHAESCU ALEXANDRU
LOCUL 2 – ROTOLI LUCA
LOCUL 3 – COMAN EDUARD
LOCUL 3 – PICA SEBASTIAN
MENTIUNE: RAPEANU MIHAI; PARASCHIVA TEODOR; ALEXANDRU ROBERT

JOC TEHNIC –masculin – 7 ani
LOCUL 1 – HORGA GEORGE
LOCUL 2 – CRISTESCU RAZVAN
LOCUL 3 – ROJISTEANU GRUIA
LOCUL 3 – GHEORGHE EDUARD
MENTIUNE: ENE MIHAI; BARITCHI ANDREI; PORUMBEL ANDREI; MARINOAICA THEODOR

JOC TEHNIC –masculin – 8 ani
LOCUL 1 – RADU ALEXANDRU
LOCUL 2 – DITU TUDOR
LOCUL 3 – MARICA IONUT
LOCUL 3 – COSTACHE GABRIEL
MENTIUNE: COSTACHE CRISTIAN; TABACILA ANDREI; PANGRATIE MIHAI; MILCOF ANDREI; PETCU FILIP

JOC TEHNIC –masculin – 9 ani
LOCUL 1 – POPOVICI ODHINN
LOCUL 2 – DINCA MARIUS
LOCUL 3 – LICA OCTAVIAN

JOC TEHNIC –masculin – 10 -11 ani
LOCUL 1 – PETRESCU BOGDAN
LOCUL 2 – STROE DARIUS
LOCUL 3 – MIHALACHE ANDREI
LOCUL 3 – ROJISTEANU VLAD
MENTIUNE: IONESCU RADU; PICA TUDOR




























Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.iogkf.ro
 
Cupa Contact - 11 decembrie 2011 - Clasament
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IOGKF Romania :: Clubul Contact Bucuresti :: Evenimente-
Mergi direct la: